«ІНВАР – ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ»

Канцтовари

Компанія ІНВАР «все для офісу» – це канцелярські товари, письмове приладдя, паперова продукція, офісна оргтехніка та витратні матеріали.

Канцелярські товари – все для дому та офісу

Канцтовари для офісу – необхідні помічники у вашій роботі, і для стабільної і результативної роботи будь-якого підприємства або навчального закладу вкрай необхідні такі приналежності як: папір, папки, ручки, олівці, бланки, степлери, дироколи, калькулятори, оснащення для печаток і штампів, блокноти, щоденники, а також факси, ламінатори, брошурувальники, знищувачі документів та інше.

Хороші канцтовари допомагають вирішувати безліч проблем в процесі вашої роботи або навчання і без цих помічників робота просто завмерла, оскільки нереально утримати в голові весь обсяг необхідної інформації, і виходить, що для якісного виконання роботи, раціоналізації робочих процесів, канцелярські офісне приладдя життєво необхідні.

Сьогодні магазин ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" представляє в Миколаєві велику європейську компанію edding, яка була заснована двома талановитими підприємцями з Гамбурга, і тепер, будучи беззаперечним світовим лідером, пропонує найширший спектр маркерів загального і спеціального призначення, постійно проводячи дослідні розробки та вдосконалюючись в цьому напрямку. Про популярність edding говорить те, що це ім'я стало прозивним, і в Німеччині, наприклад, всі маркери називають просто "едінгами".

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Широкий асортимент офісних
канцелярських приналежностей і готові
набори з наповненням комплектацієй
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Постачання канцелярських товарів
різноманіеної офісної оргтехніки
та витратних матеріалів
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Бумага біла офісна для
організації струменевого або лазерного
друку на існуючих пристроях
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

Навчальні канцелярські товари для школи

Щоб купити у нас в Миколаєві навчальні канцелярські товари для шкільних занять, художнього розвитку і дитячої творчості та необхідні шкільне приладдя, потрібно добре собі уявляти, що група канцтоварів даного напрямку є досить складною, та має значну кількість виробників, торгових марок, і вам необхідно зробити правильний вибір.

Флагманом канцтоварів для школи завжди були зошити – в косу, в клітку, в лінійку, з широким вибором картинки на обкладинці – починаючи від природи України, і закінчуючи гоночними автомобілями або яхтами. Наша команда постійно працює над розвитком асортименту, і купити дитячі канцтовари та шкільне приладдя в нашому магазині буде для вас приємно і легко.

А оскільки купити канцтовари для школи або дитячого садка завжди було пріоритетним для всіх молодих мам і сімей, які хочуть, щоб діти могли навчатися, і рости всебічно розвиненими людьми, відділ магазину компанії Інвар "ВСЕ ДЛЯ ШКОЛИ" підготував таку групу товарів для дітей, яка закуповується тільки у перевірених виробників, які мають десятиліття досвіду виробництва канцелярських товарів і всі необхідні сертифікати якості, так як нашим дітям ми хочемо запропонувати найкраще, красиве і екологічно чисте.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Шкільні набори настільних
канцелярських приналежностей різного
наповнення і комплектації
"ВСЕ ДЛЯ ШКОЛИ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Постачання канцелярських товарів
Улюблені Бренди компанії ІНВАР
постачання витратних матеріалів
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Степлер для настільного або
ручного скреплення бумаги металевими
скобами і приладдям розшивки
"ВСЕ ДЛЯ ШКОЛИ"

 

Заявки на поставку товарів та виконання робіт по сервісному обслуговуванню офісної оргтехніки відправляйте на e-mail: invarsale@ukr.net