«ІНВАР – ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ»

Kомпанія

Компанія ІНВАР була заснована в 1989 році і в 2019 році відзначила своє 30-річчя за адресою: 54003, м. Миколаїв, пр. Центральний, 171

FACEBOOK iN                  iN GOOGLE+

Напрямки роботи компанії з моменту заснування і до сьогодні – це продаж канцтоварів комп'ютерної оргтехніки та офісний сервіс:

  • Поставка комп'ютерної, периферійної, копіювальної та іншої оргтехніки – це струменеві та лазерні принтери, БФП, плотери, копіювальні апарати формату А3 і А4, сканери, принтери,копіри, ламинатори, брошурувальники, знищувачі документів, клавіатури, миші, веб-камери, колонки, сумки і чохли для планшетів, ноутбуків і смартфонів, програмне забезпечення, сервісне обслуговування оргтехніки.
  • Канцтовари – це папір, папки, ручки, олівці, фарби, дошки, бланки, степлери, дироколи, клей, скотч, калькулятори, годинники, подарункова продукція, набори для творчості, оснащення для печаток і штампів, щоденники, дитячі канцтовари для школи, товари для офісу, інше.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Комп'ютери планшети ноутбуки
сканери принтери копіювальна та інша оргтехніка – сервісне обслуговування
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Поставка КАНЦЕЛЯРСЬКИХ товарів
"Улюблені Бренди компанії ІНВАР"
постачання комплектуючих і витратних матеріалів до офісної оргтехніки
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Комп'ютери планшети ноутбуки
сканери принтери копіювальна та інша оргтехніка – сервісне обслуговування
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

  • Оргтехніка та витратні матеріали до будь-якої друкуючої і копіювальної техніки: струменеві, лазерні та матричні картриджі, тонери, фотобарабани, копі-картриджі, ресурсні вузли, стрічки, друкуючі головки, чорнило, папір, фотопапір для сублімаційних принтерів та інше.
  • Заправка та відновлення картриджів струменевих принтерів і копіювальних апаратів на базі спеціалізованої лабораторії ІНВАР.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Поставка сканерів принтерів копірів БФП
сервісне обслуговування офісної оргтехніки
забезпечення витратними матеріалами
БФП Epson L566

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Сервісний ЦЕНТР техобслуговування комп'ютерної периферійної копіювальної іншої оргтехніки – поставка комплектуючих
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Поставка сканерів принтерів копірів БФП
сервісне обслуговування офісної оргтехніки
забезпечення витратними матеріалами
БФП Epson L1455


Фабрика друку Epson – унікальні бескартриджні принтери і БФП з вбудованими ємностями для чорнила замість картриджів:

  • Фабрика друку Epson – це високошвидкісні 4-кольорові БФП з факсом і великими ємностями для чорнила замість картриджів, які добре підходять для друку великих обсягів документів з рекордно низькою собівартістю. Чорнило для цієї серії поставляються в контейнерах об'ємом 70 і 140 мл. Зручна конструкція контейнерів і ємностей дозволяє здійснювати заправку принтерів просто, швидко і акуратно.
  • Завдяки використанню контейнерів з чорнилом замість картриджів, ви можете роздрукувати до 12000 сторінок А4 зі стандартного комплекту витратних матеріалів. Таким чином, одного стартового комплекту чорнила стандартної поставки вам вистачить на 3 роки друку без дозаправки.
  • Особлива конструкція ємностей і контейнерів з чорнилом дозволяє навіть недосвідченому користувачу з легкістю впоратися із заправкою чорнила. Вам не знадобляться ніякі додаткові пристосування – просто переверніть контейнер носиком вниз і перелийте чорнило в ємності.
  • За рахунок високого ресурсу і низьку ціну видаткових матеріалів, Фабрика друку Epson має рекордно низькою собівартістю друку. І тому використання унікальних бескартріджних технологій і матеріалів гарантує надійність пристроїв і зручність їх використання.

 

Заявки на поставку товарів та виконання робіт по сервісному обслуговуванню офісної оргтехніки відправляйте на e-mail: invarsale@ukr.net