«ІНВАР – ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ»

Оргтехніка

Компанія ІНВАР «все для офісу» – комп'ютери, принтери, копіювальна та інша оргтехніка, поставка комплектуючих та витратних матеріалів.

Офісна оргтехіика – пристрій Canon iR 2520

Купити в Миколаєві БФП Canon iR 2520 – пристрій, який призначений для сканування, копіювання, швидкісного друку великих обсягів текстів. Модель стане відмінним вибором для офісів середнього рівня, завдяки її функціональності і продуктивності. Пристрій Canon iR 2520 пропонує можливості сканера, ксерокса і чорно-білого принтера. Додатково доступний двосторонній друк, що дозволить Вам значно заощадити папір. Налаштування управління БФП здійснюється за допомогою сенсорного екрану.

 

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Постачання БФП Canon iR 2520
забезпечення витратними матеріалами
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Серія БФП-принтерів Canon iR 2500...
забезпечення витратними матеріалами
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Постачання БФП Canon iR 2520i
забезпечення витратними матеріалами
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

Також пристрій Canon iR 2520 відрізняється високою швидкістю виходу із сплячого режиму. Це багатофункціональний пристрій з максимальним об'ємом паперу до 2000 аркушів ідеально підходить для невеликих і середніх робочих груп з великими обсягами друку і копіювання. Завдяки додатковій можливості відправлення файлів в кольорі користувачі можуть швидко сканувати кольорові документи для подальшого використання.

 

Комп'ютерна оргтехніка витратні матеріали

Сублімаційні, матричні, струменеві, лазерні принтери, плоттери, копіювальні апарати формату А3 і А4. Витратні матеріали до будь-якої друкарської і копіювальної техніки: струменеві, лазерні та матричні картриджі, тонери, драми, фото-барабани, копі-картриджі, ресурсні вузли, стрічки, друкуючі головки, чорнило, чіпи, папір для сублімаційних, лазерних, струменевих принтерів, заправка і поновлення картриджів друкуючої техніки та інше.

 

Поставка комп'ютерної, периферійної, копіювальної та іншої оргтехніки – це системні блоки, моноблоки, сервери, системи зберігання даних, монітори, ноутбуки, планшети, джерела безперебійного живлення, процесори, материнські плати, відеокарти, модулі пам'яті, вінчестери, комп'ютерні корпуси, блоки живлення, оптичні приводи, сублімаційні, матричні, струменеві, лазерні принтери, БФП, плотери, копіювальні апарати формату А3 і А4, сканери, проектори, накопичувачі Flash, мережеве та Wi-Fi обладнання, провідні та радіотелефони, факси, ламінатори, брошурувальники, знищувачі документів, клавіатури, миші, веб-камери, колонки, сумки і чохли для планшетів і ноутбуків, програмне забезпечення, кабелі, GPS навігатори, електронні книги та інше, сервісне обслуговування оргтехніки.

Заправка та відновлення картриджів лазерних і струменевих принтерів та копіювальних апаратів на базі спеціалізованої лабораторії ІНВАР.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Комп'ютери планшети ноутбуки
сканери принтери копіювальна та інша оргтехніка – сервісне обслуговування
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Сервісний ЦЕНТР техобслуговування комп'ютерної периферійної копіювальної іншої оргтехніки – поставка комплектуючих
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Комп'ютери планшети ноутбуки
сканери принтери копіювальна та інша оргтехніка – сервісне обслуговування
"ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ"

Заявки на поставку товарів та виконання робіт по сервісному обслуговуванню офісної оргтехніки відправляйте на e-mail: invarsale@ukr.net