«ІНВАР – ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ»

Оргтехніка

Компанія ІНВАР "ВСЕ ДЛЯ ОФІСУ" – комп'ютери, сканери, принтери, інша оргтехніка, поставка комплектуючих та витратних матеріалів.

Друкуюча оргтехіика – для дому і офісу

Canon PIXMA G2400 – багатофункціональний принтер із чорнильницями з великим запасом чорнил, який дає змогу створювати недорогі, але водночас приголомшливо якісні відбитки документів і фотографій – який є ідеальним варіантом для дому та офісів невеликих компаній. Чудово підходить для тих, кому потрібно друкувати робочі документи та фотографії. Цей БФП має неперевершені показники ресурсу картриджів: 7000 сторінок для кольорового друку та 6000 сторінок – для чорно-білого, і це зменшує витрати на друк.

 

 

БФП Epson L3256 на сайті ІНВАР
http://invarmobi.com.ua/

 

БФП Epson L3256 – на сайті виробника
http://EPSON.ua/

 

БФП Epson L3256 на сайті ІНВАР
http://invarsale.com.ua/

Пропонуємо БФП Epson L3256 – для дому і офісу – опис та характеристики на сайті виробника

 

Фабрика друку Epson – це друк без картриджів. Замість картриджів пристрої Epson використовують спеціальні ємності, з яких чорнило надходять в друкувальну голівку через спеціальні тракти. Унікальна будова ємностей і трактів гарантує якість і надійність, забезпечує високий ресурс експлуатації. Нові пристрої Фабрики друку Epson: L3070, L4160, L6160 стануть ідеальним офісним рішенням для економічного друку в умовах робочих груп малого бізнесу, та вдома, щоб друкувати різноманітні документи та фотографії.

Поставка БФП принтера Epson L4160
забезпечення витратними матеріалами
"ВСЕ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ"

Поставка БФП принтера Epson L3070
забезпечення витратними матеріалами
"ВСЕ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ"

Поставка БФП принтера Epson L6160
забезпечення витратними матеріалами
"ВСЕ ДЛЯ ДОМУ І ОФІСУ"

Офісна оргтехніка – витратні матеріали

Поставка комп'ютерної, периферійної, друкуючої офісної оргтехніки – це системні блоки, сервери, системи зберігання даних, монітори, ноутбуки, джерела безперебійного живлення, процесори, материнські плати, відеокарти, модулі пам'яті, комп'ютерні корпуси, оптичні приводи, накопичувачі Flash, клавіатури, миші, колонки, сумки і чохли для ноутбуків, програмне забезпечення, сервісне обслуговування оргтехніки.

ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС iN Service – магазин Компанії "ІНВАР" – послуги СЕРВІСЦЕНТРУ iN

 

Заправка та відновлення картриджів лазерних і струменевих принтерів та копіювальних апаратів на базі спеціалізованої лабораторії ІНВАР.

Заявки на поставку товарів та виконання робіт по сервісному обслуговуванню офісної оргтехніки відправляйте на e-mail: invarsale@ukr.net